Võimalused, mis aitavad teil enne juristi teenuste kasutamist halbade ettevõtete allahindluste jaoks palju raha säästa – Element I

Suulised kokkulepped ja lepingud on kohtumääruses täitmisele pööratavad. Tundub, et advokaadid saavad väga volitatud lepingus välja makstud sõnade summa, kuid see ei muuda dokumenti suuremaks. Tõde on see, et mida paremad on tehingu tingimused, seda suuremaid asju avastate, mille üle sündmuste vahel võidelda. Peate kohta teadma Ülimalt mugav moodus registreerida LEI code on nüüd tavapärasest soodsam!

Võti nr 1 Veenduge, et leping on loomisel.

Kuigi enamiku osariikide suulised lepingud on seaduslikud ja kohtumistel siduvad, leiate mõned reguleerimisvaldkonnad, milles leping peab olema tootmises. Tehke see kindlalt ja asetage see meisterdamisse. Loodud kokkulepe kaitseb teid palju paremini kui suuline kokkulepe peamiselt seetõttu, et see on tõesti mitte vähem kui lähtepunkt tehingu ja osapooltega kavatsuse uurimiseks.

Ülisaladus nr 2 Olge otsekohene.

Advokaatidele meeldib lisada dokumentidesse palju seaduslikke väljendeid, näiteks “hilisem” “seni” ja “eelmainitud”, kuid tegelikult on valdav enamus ajast, mil seda tüüpi seadusandlus teie lepingule vähetähtis lisab. Asendusena tehke dokument lühemaks selgete lausete ja nummerdatud lõigetega koos pealkirjadega, et jagada iga uus juriidiline idee.

Maagiline valem #3 Küsige vahetult enne lepingu sõlmimist: “Kas usute sellesse üksikisikusse või väikeettevõttesse?” Kui vastuseks on “Ei”, jalutage minema vahetult enne, kui teil on palju raha väljas.

Kui pakkumine tundub ehtsuse saamiseks ka fantastiline, siis tõenäoliselt ärge sõlmige lepingut, mis maksab teile palju seaduslikke dollareid.

Maagiline valem nr 4 Looge iga pidu tõhusalt.

Olen vaieldamatult hämmastunud, kui palju volitatud faile olen üle vaadanud, mis ei sisaldanud seadusliku lepingu ajal õigeid koosviibimisi. Teie koosviibimiste identiteet tuleb selgelt välja öelda. Näiteks kui ettevõte on sageli LLC, nimetage kindlasti sobiv väikeettevõte või mees või naine.

Juhul, kui te pole kindel ettevõtte volitatud üksuses, saab paljude oluliste sündmuste kindlakstegemise käigus kohtuvaidluse käigus parendada osapoole nimetamist ja nende avaldamist. Kui te ei mäleta õiget isikut nimetada ja kui jätate piirangute seaduse vahele, ei saa te hagi muuta, kui olete avastanud, et esitasite kohtusse vale isiku või juriidilise isiku.

Lahendus nr 5 Täpsustage kokkuleppe üksikasjad põhifraasidega.

Teie keha kokkuleppest peaks tõesti välja selgitama iga konkreetse õigused ja kohustused. Kui suurendate arveldusse käsitsi kirjutatud märget või parandust, veenduge, et kõik osapooled algataksid teisenduse dokumendist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *